click fraud detection

Дитячий клуб А +

«Дитячий клуб А +» – це продовження історії Академії Сучасної Освіти, тільки вже на правому березі столиці. Клуб побудовано на засадах сучасного центру розвитку дитини з унікальними розробками для дошкільнят, що допомагають їм зростати впевненими в собі та у гармонії з навколишнім світом.

Однією з них є апробована авторська програма «Академія дитинства». Це комплексні заняття у вікових групах від 2-ох до 7-ми років, на яких окрім повноцінної дошкільної підготовки, діти займаються англійською мовою, творчістю, спортом та музикою.

У сучасному освітньому просторі представлені десятки напрямків розвитку дитини в захоплюючому форматі: студія дитячого фітнесу, міжнародна програма Kindermusik, курси англійської мови, художня гімнастика, ART-студія, дошкільна підготовка, хореографія, ігрова медицина, шоу-група, LEGO-конструювання, школа усного рахунку Соробан, ейдетика. Сучасний підхід до виховання дітей, професійний педагогічний склад, 5 річний досвід та відданість своїй справі дозволили нам створити справжнє «місце щасливого дитинства» – Дитячий клуб А+ на Печерську!


Київ, вул. Івана Кудрі, 7
ЖК «Central Park»
(044/096) 33-993- 63